Projekto tikslas

Noriu kuo daugiau žmonių apšviesti apie tai kaip galima užsidirbti internete šiais laikais ir kuo daugiau žmonių išlaisvinti nuo darbo vergijos. Manau, kad tu nusipelnai daugiau, nei atiduoti patį brangiausią savo resursą – laiką ir už tai gauti tik maisto ir šiek tiek drabužių. Užvesiu tave ant kelio, parodysiu tau nuo ko pradėti savo verslą, net jei tu ir neturi pinigų ar žinių. Reguliariai rašysiu tau straipsnius, bei kursių NEMOKAMUS youtube mokymus ir mes kartu pasieksim daug puikių rezultatų.

Aš tikiu, kad kiekvienas iš mūsų yra savo artimiausių žmonių vidurkis, kitaip sakant su kuo sutapsi, tuo ir patapsi. Dažnai mūsų aplinkoje nebūna sėkmingų žmonių iš, kurių galėtume pasimokyti, o draugai/tėvai būna panašioje finansinėje situacijoje kaip ir mes. Jei pradėtum bendrauti su už save geresniais, jie labai greitai tave pakeltų į savo finansinį lygį, jei tik tu jiems leistum. Bet kur tokių žmonių rasti?

Planuoju sukurti lietuvių bendruomenę kur rinktųsi smalsūs ir daug iš gyvenimo norintys žmonės. Bus ideali vieta surasti bendraminčių, užmegzti naujų ryšių, o gal net ir susirasti verslo partnerių, dalinsimės/keisimės verslo strategijomis, padėsim vienas kitam. Sukursim tokią draugišką konkurenciją,  rodysim kas kiek uždirba ir taip paskatinsim vienas kitą. Prižadu, bus tikrai smagu!

Apie mane ir mano verslą

Prieš šiek tiek metų, atradau internetinį marketingą ir tai pakeitė mano gyvenimą negrįžtamai.. Kiekvieną rytą prabundu naturaliai(be žadintuvo), geros nuotaikos ir kupinas motyvacijos kibti į darbus, o kartais taip laukiu kitos dienos, kad net negaliu užmigti. Neprivalau niekam atsiskaityti, esu visiškai laisvas, dirbu pats sau ir mėgaujuosi kiekviena diena. Jeigu konkrečiai, tai pagrindinis mano pajamų šaltinis yra dropshipingas.

Negaliu patikėti, kad yra tiek daug žmonių, kurie nežino apie šį nuostabų verslo modelį. Dropshipingas nereikalaują didėlių investicijų, nes tau nereikia nuomotis patalpų parduotuvei, samdyti darbuotojų, iš anksto užpirkti produktų ar sandeliuoti prekių. Dabar gali atsidaryti internetinę parduotuvę neturėdama(s) jokių specialių žinių ir tau tai kainuotų tik 27-nis eurus per mėnesį. Tubūt kilo klausimas kas tau iš tos parduotuvės, jei neturi ką parduoti? Dabar gali pardavinėti produktus, jų net neturėdamas! Tiesiog, kai iš tavęs kažkas nusiperka, tu už tuos pinigus nuperki iš kitos parduotuvės (kur prekė kainuoja pigiau) ir nurodai kliento adresą. Tokiu būdu tu niekuo nerizikuoji, nes perki produktą tik tada, kai nuperka iš tavęs. Jei įdomu kiek iš to galima uždirbti, tai būna dienų kai uždirbu net iki 3000 eurų. Jei pasigooglintum rastum žmonių, kurie uždirba net šimtais tūkstančių per mėnesį.

Aš pradėjau nuo visiško nieko, neturėjau pinigų, neturėjau nei vieno pažįstamo, kurio galėčiau paklausti ar paprašyti patarimo. Išvaisčiau daugybę laiko nesuprasdamas ką darau, todėl noriu būti tau tas žmogus iš, kurio galėtum išmokti. Esu pats pirmas ir vienintelis Lietuvoje, kuris mokina dropshipinti per savo nuosavas el. parduotuves.

Kodėl tai darau?

Pirma priežastis būtų, kad internetinis marketingas yra mano aistra, galėčiau pastoviai apie tai šnekėti ir diskutuoti. Ir šiaip užknisau jau visus savo pažįstamus, todėl ieškau kam dar galėčiau papasakoti( dėl šito pajuokavau ;D ). Ir man patinka padėti žmonėm, įsivaizduok kai sulauki laiškų, kad žmonės pagerino savo finansinę situaciją vien dėl tavo įtakos. Žiauriai geras jausmas!

Planuoju sukurti internetinio marketingo/dropshipingo akademiją, kurioje metus laiko treniruosiu pasirinkęs nedidelę grupelę žmonių. Manau, kad tai bus pats sėkmingiausias, inovatyviausias ir pelningiausias internetinio marketingo/dropshipingo projektas Lietuvoje, todėl esu garantuotas, kad iš to gerai pasipelnysiu.

Mėgstu apie tai kalbėti, yra žiauriai gerą padėti žmonėm ir dar iš to uždirbti. Tai kodėl ne?! 🙂

8 Comments

Alanas · November 22, 2017 at 9:59 pm

Pagaliau! Laukiau šios dienos, kai pagaliau atsiras ir lietuvis, kuris padės, motyvuos, pagelbės ir darys viską, kad kitam pasisektų! Labai džiugu, kad tu pasiekei tai, ko norėjai, ir kasdienybę pavertei į neapsakomai gerą gyvenimą! Jau ne kartą esam ir diskutavę su tavimi apie šią temą per kitus socialinius tinklus, visuomet atsakai į visus mano klausimus kai konors nesuprantu, patari ir tikrai žinau, kad visada ištiesi pagalbos ranką, kai jos reikės! Džiaugiuosi, kad atradau tokį žmogų ir labai tikiuosi, kad tavo dėka, laikui bėgant savo gyvenime pasieksiu tai, apie ką svajoju jau ilgai – finansinę laisvę. Šiuo metu savo parduotuvėje dar nieko daug neturiu, reikia dar nemažai visko padaryti, bet bendrą vaizda jau eina susidaryti ir eina matyti, kas joje bus ir ką pardavinėsiu. Bet ar pavyks parduoti? Va čia ir klausimas 😀 Bet su tavo pagalba, pilnai tikiu , kad anksčiau ar vėliau man pavyks ir esu nusiteikęs patirti ir pakilimų, ir nuosmukių, todėl darysiu viską, kad pavyktu, o kiekvienas nuosmukis juk irgi kažko išmoko, todel tikrai nėra ko prarasti, reikia tik imti ir daryti! O žmonėm, kurie abejoja ir galbūt nepasitiki šia veikla ar šiuo žmogum, pasakysiu taip: šis žmogus tikrai yra vertas dėmesio, nors ir šiuo metu jis nėra garsus Lietuvoje, neturi tam tikro vardo, bet šiuo metu jis tik pradeda formuoti savo vardą ir garantuoju, kad laikui bėgant jis tikrai išgarsės ir padarys tai, ko dar nėra padaręs joks lietuvis. Užtenka pažiūrėti jo youtubės vaizdo medžiagą ir paskaityti komentarus, pamatysite, kad jis tikrai stengiasi dėl kito, visuomet padeda ir nori, kad jums pasisektų, todėl daro viską, kad tik sulauktų džiaugsmo ir gerų emocijų iš kito žmogaus.
Ačiū, kad esi, ir tikrai žinau, kad tik tavo dėka anksčiau ar vėliau ir aš pasieksiu tai, ką pasiekei ir Tu!

Ramūnas · November 27, 2017 at 3:43 am

Puiki idėja! Labai norėčiau tapti akademijos nariu!

Viktorija · December 8, 2017 at 1:06 am

Sveikas Arminai. Nežinau kaip,bet Sėkmės balsas šiandien pasimaišė mano akyse ir stipriai sukėlė smalsumą. Peržiūrėjau gal ir visus video ir visą info,tad dabar norisi sužinoti dar daugiau. Išsamu,įdomu,naudinga. 🙂 gera klausytis, bet norisi kipti į darbus..:) super 🙂

Rapolas · January 13, 2018 at 2:14 pm

Sveikas Sekmes Balso autoriau, pries rasydamas sita komentara perziurejau 2 su puse tavo video youtube ir radau nemazai panasumu savyje, lygindamas ka tu kalbejai apie save. Paskutinius 10 metu gyvenau uzsienyje su tikslu sutaupyti ir gryzti y gimtine, bet sutaupiau 0 o gryzti nenoriu. Pries 2 metus atsitiktinai ieskodamas darbo, gavau internshipa vienoj imonej kaip ofice ir digital marketing assistant, bet jie uzuot man paskyre mokytoja, dave rusursus mokytis paciam ir per tuos 2 metus ismokau tiek kiek neismokau per visa gyvenima. Pries tuos 2 metus, apie 12 metu zaidziau ‘konkreciai’ pc zaidimus kaip ligonis be jokio tikslo gyvenime, nes esu is tu zmoniu kurie nei darzelyje nei mokykloje nei iki tada nezinojo kuo nori buti gyvenime. Dabar pastebejau kad kuo daugiau duomiuosi, tuo daugiau atsimenu, ir pradejau dometis absoliuciai visokiais net tarpusavyje nesusijusiais dalykais. Po tavo video ir tavo ‘akademijos projekto’ pristatymo bei subscriberiu skaiciaus, supratau kad greiciausiai pavelavau y akademija, bet jei dar yral likus nors 1 vieta, ziauriai noreciau ten patekti, tad pradesiu taupyti pinigus (nes kaina nera paskelbta) kad jei sugalvotum mane priimti, galeciau istoti nedelsiant. Aciu uz motivacinius video ir kad nemeluoji savo saltiniuose jog turi ‘10,20,30 years of experience’ – ka daro dauguma tokio zanro biznieriu. Kas liecia SEO radau pora dalykeliu kuriuos buvau praleides, kas liecia dropshipping rasydamas sita komentara esu zalias, bet manau iki tavo akademijos pradzios bent jau pro-beginner’io statusa busiu pasiekes. Pats prisiemiau 3 zmonem nemokamai sukurti ir optimizuoti web’us, plius sukurti ir pora menesiu nemokamai (jiems nemokant man, bet mokant paslaugos tiekejui: fb etc.) leisti fb ir instagram campaigns sukuriant sales funnel kad tai galeciau pateikti savo portfolio, tad jei viso to eigoje ar pabaigoje gauciau vieta sioje akedemijoje, investuociau visa turima ir likusia energija, nora ir zinias. Is sio ilgo teksto matyt suprasi kad truksta man apibreztumo ‘skill’o’, bet tik norejau perteikti savo susizavejima tavo projektu ir savo nora dalyvauti teksto formatu. Sekmes tau ir visiems busimiems akademikams.

Saulius · February 9, 2018 at 6:57 pm

Puikus projektas. Domiuosi šiuo prekybos metodu ir pirmą kartą internete lietuviškai randau normalų tutorialą

Baltlokis · February 13, 2018 at 6:38 pm

Kaip dabar isspresti si problema? Ne taip ir lengvai atrodo 🙂

Saulius · February 19, 2018 at 9:55 pm

Tikrai labai įdomus projektas, net keista kad yra tokių žmonių kurie taip noriai padeda kitiems. Akademija tikrai verta dėmesio, labai tikiuosi, kad pavyks į ją patekti, prižadu atiduoti visą savo turimą laiką, ir siekti tai, ko pasiekei tu. Sėkmės tau, bei tavo mokiniams :)))

Julius Rackauskas · February 26, 2018 at 8:19 pm

Sveikas Arminai, jei tai, apie ka tu rašai iš tikrūjų pavyks, tai pagaliau radau tai , ko ieškojau paskutinius 10 metų.
Dirbu valstybiniam darbe, darbas užkniso juodai, beje, laisvo laiko į valias, o ką daryti supratau tik dabar.
Kai tik apie tai išgirdau – pirmas jausmas buvo LAIMĖS jausmas, va, tai apie ką visą laiką galvojau ir niekaip nesupratau, kaip tai pasiekti, ir svarbiausia yra ne kiek gali užsidirbti, o kad gali tapti LAISVAS, pats sau šeimininkas, o LAISVĖ ir LAIMĖ yra įgimta kiekvieno žmogaus teisė, su nekantrumu laukiu tavo projekto pradžios

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *