Ar vis dar įmanoma uždirbti iš dropshipping ir kiek tai truks?

Dažnai sulaukiu būtent šitų klausimų, “- Ar vis dar įmanoma uždirbti iš dropshipping? Ar šitas verslo modelis artėja prie pabaigos?”.

Galiu drąsiai atsakyti, kad tikrai įmanoma ir ne tik įmanoma, bet yra žmonių, kurie uždirba šimtais tūkstančių (kalbu apie žmones, kurie pardavinėja per savo asmenines parduotuves). Ir galiu pridurti, kad šitas biznio modelis tikriausiai niekada neišnyks. Tuoj paaiškinsiu kodėl! 🙂

Kodėl drop shippingas nemirs?

Žmonės užsiiminėja dropshippingu jau dešimtis metų, taigi tai nėra kažkoks naujas verslo modelis, tik tapo super populiarus dėl aliexpress ir shopify. Aš pamenu jau 2005 – 2007 žmonės dropshippino daiktus iš įvairių kinietiškų puslapių, tokių kaip ioffer ir panašiai. Tai vyksta jau daugybę metų, tik ankščiau buvo sunkiau rasti informacijos, o dabar priešingai – tiek informacijos, kad sunku atsirinkti kas tikra, o kas ne.

Pakalbėsiu apie abu dropshippingo modelius. Jei dropshippini per ebay, pastoviai jauti savo konkurentų kvepavimą į tavo nugarą ir bijai ateities.. Tai siūlyčiau atsipalaiduoti ir paklausyti ką aš tau dabar pasakysiu. Ebay nėra vientelė platforma per kurią tu galėtum dropshippinti.. Didžioji dalis žmonių vaikosi tik ebay. Aš suprantu, kad jie turbūt turi didžiausią žmonių srautą – bet tuo pačiu jie turi ir daugiausiai žmonių, kurie dropshippina.. Visada gali padaryti gudriau už kitus ir pats(i) susirasti kur pardavinėti (pvz. bonanza arba etsy). Visada kas kažkiek laiko atsiras naujų panašių platformų, kuriose beveik niekas nedropshippins. 😉

Kita priežastis tiktų abiems dropshipping modeliams. Aliexpress’e yra turbūt šimtai tūkstančių, o gal net milijonai produktų ir kiekvieną dieną atsiranda naujų. Kad ir kaip konkurencija pakiltų, visada gali atrasti naujų prekių.

Jei aliexpress’as dėl kažkokios priežasties užsidarytų, yra pilną kitų parduotuvių iš kurių galėtum dropshippinti, pvz wish ar net iš pačio ebay į savo asmeninę internetinę parduotuvę. Net turiu vieną mokinį, kuris susikūrė savo el. parduotuvę, Lietuvoje susirado produktą ir jį dropshippina lietuviams. Pasidaro apie 3000 eurų į mėnesį, greitas pristatymas, klientai laimingi ir pačiam nieko nereikia siuntinėti, tik atvesti klientų į savo parduotuvę. PS. Jei esi mergina ir pasakyčiau koks tai produktas, duodu 90%, kad žinotum ir būtum mačiusi reklamą.

Visada gali tiesiog pasinaudoti savo kūrybiškumu ir sugalvoti kažką savaip, kitaip nei visi.

Nežinau ar esi ką nors girdėjęs(us) apie Dollar Shave Club? Ši kompanija buvo pradėta dropshipping modeliu, o vėliau maždaug po 5kių metų buvo parduota už milijardą dolerių. Ką jis tokio padarė? Surado Amerikoje kompaniją, kuri gamina kokybiškus peiliukus Korėjoje ir sudarė dropship sutartį.

Jis sugalvojo labai įdomų biznio modelį – nepardavinėjo peiliukų po vieną, o sukūrė prenumerata paremtą parduotuvę (pvz tu kas mėn moki po 10 eurų ir tau yra pristatomas peiliukas, bei naujos galvutės).

Dollar shave club reklama:

 

Dar norėčiau parodyti kaip kita kompanija nukopijavo jų pardavimo modelį ir taip pat tapo milijonine kompanija.

Dollar Beard Club reklama:

 

Kita priežastis būtų, kad turi nesivaikyti visų.. Pvz. Dabar visi reklamuoja savo dropshipping parduotuves per facebook ads’us ir pelningai parduoti pavyksta tik keletui. Jei vienas žmonių srautas per daug išpopuliarėja, ten ateina daug žmonių ir jie viską sugadina, reklama pasidaro per brangi.. Bet jei esi mąstantis žmogus gali tiesiog surasti kitą vietą kur žmones pasieksi pigiau. 🙂

Jei tu sugalvosi kaip geriau pateikti save už kitus, iš kur gauti kitokių produktų arba tiesiog surasi sviežias auditorijas.. Tau uždirbti iš dropshipping bus įmanoma visada.

Kodėl žmonės patys nenusiperka iš aliexpress?

Kodėl žmonės patys nenusiperka iš aliexpress? Kas bus kai daugiau žmonių sužinos apie aliexpress? Tai irgi vieni iš dažniausių klausimų, kuriuos gaunu.

Aliexpress ir taip žino daug žmonių, bet daug kas nepasitiki Kinija. Žmonės nežino kas bus, jei gaus brokuotą daiktą ar išvis gaus, su selleriais neįmanoma pašnekėti, beveik nei vienas nemoka angliškai arba išvis neatrašo.

O kai turi savo parduotuvę, tu sukuri žmogui vertę, jis žino kad visada galės su tavimi sukontaktuoti, bus angliškai kalbantis klientų aptarnavimas, kad tu jam padėsi ir jei reikės net grąžinsi pinigus. Aš pavyzdžiui ant kai kurių daiktų duodu garantiją net iki 2 metų, taip dar papildomai pakeliu daikto vertę.

Kita priežastis būtų, kad turtingose šalyse žmonės perka iki $100 spontaniškai. Jei gera reklama ir jiem patinka daiktas, jie tiesiog paima ir nusiperka, dauguma žmonių tiesiog neieško kur galėtų nusipirkti $20 pigiau.

Aišku visada būna išimčių, atsiranda ir tokių, kurie googlina atsiliepimus apie tavo parduotuvę arba net mėgina išsigooglinti nuolaidų kuponų.. Tačiau didžioji dalis tiesiog arba perka, arba neperka.

 

Ar įmanoma amžinai uždirbti iš dropshipping parduotuvės?

Jei nori užtikrinti savo ateitį, turi mokintis visą gyvenimą. Noriu, kad suprastum, jog tau nereikės viso gyvenimo, tam kad pradėti užsidirbti. Užsidirbti gali labai greitai, bet jei nori užsidirbti reguliariai, dideles sumas ir užsitikrinti savo ateitį, privalai mokintis visą gyvenimą. Niekas vietoje nestovi, pastoviai viskas keičiasi, todėl labai svarbu visada ieškoti naujų įdėjų, bei apsupti save žmonėmis, kurie daro tą patį ką tu.

Žmonės labai keistai supranta drop ship verslo modelį, dauguma galvoja kad šias žinias galima pritaikyti tik dropshippingui.. Iš dalies tai tiesa, jei dropshippini per kitų žmonių platformas (ebay ir t.t.). Bet jei dropshippini per savo nuosavą el. parduotuvę išmoksi internetinio marketingo, tai yra viena pelningiausių sričių kokias tik galima išmokti. Tu gali tapti tikrai geru marketeriu vos per porą metų, o uždirbti daugiau už daktarus, kurie privalo mokytis 10 metų ar daugiau (nieko neturiu prieš daktarus, labai gerbiu šią profesiją).

Šiuos įgūdžius galėsi panaudoti konsultuodama(s) verslus arba jei tai ne tau, visada gali sukurti savo projektą. Nors ir drop ship verslo modelis tikrai nuostabus pinigų srautas, bet pavyzdžiui aš norėčiau daugiau iš gyvenimo, norėčiau save realizuoti kitose srityse. Planuoju ateityje samdyti developer’ius, kurti programas kurios verslam palengvintų darbą arba gal net papildomai uždirbtų pinigų, norėčiau atidaryti žaidimų kompaniją. Visą tai po truputi tampa realybę ir tik dėl to, kad aš išmokau kurti verslus ir galiu tai atkartoti.

Santrauka
Ar vis dar įmanoma uždirbti iš dropshipping ir kiek tai truks?
Antraštė:
Ar vis dar įmanoma uždirbti iš dropshipping ir kiek tai truks?
Straipsnio aprašymas:
Dažnai sulaukiu klausimų, "- Ar vis dar įmanoma uždirbti iš dropshipping? Ar šitas verslo modelis artėja prie pabaigos?". Ir..
Straipsnį parašė:
Dienraščio leidėjas:
Sėkmės Balsas
Logotipas: