Dropshippingas – Geriausia Aliexpress alternatyva

Šis straipsnis yra apie geriausią aliexpress alternatyvą dropshippingui. Noriu tau parodyti, kad įmanoma sutrumpinti siuntimo laiką dvigubai ir turėti unikalius daiktus savo drop shipping parduotuvėje. Tau tai padės išsiskirti iš kitų parduotuvių tavo pasirinktoje nišoje, turėsi unikalius daiktus, kurių bus neįmanoma rasti niekur kitur ir taip dar labiau paskatinsi žmones pirkti!

Kaip tai gali būti įmanoma?!

Yra toks dalykas kaip POD (Print On Demand) paslaugos. Tiekėjui duodi savo dizainą ir jis tau tiesiog atspausdina jį ant puodelio, telefono viršelio, marškinėlių, pagalvės, rankinukų, raktų pakabukų, kelnių, batų ir dar kitų įvairiausių daiktų. (Kai kurie POD turi net šimtais skirtingų daiktų).

Dažniausiai POD daiktai kainuoja daugiau, nei aliexpresse, bet kokybė būna daug geresnė, siuntimo laikas sumažėja iki 7nių dienų ir tu gauni siuntų garantijas (jei siuntinys pasimestų ar ateitų brokuotas/sugadintas).

Iš kur gauti dizainų?

1) Jei turi photoshop ar kitos dizaino programos įgūdžių gali dizainus sukurti pats(i)! Jei nenori piešti nuo 0, tiesiog gali susirasti nuotraukų pvz. pixabay ir panaudoti arba šiek tiek perdaryti pakeisti. Rekomenduočiau vengti nuotraukų iš google, nes jos gali tūrėti autorines teises ir už tai galima būti patrauktam į teismą. Pixabay nuotraukos yra nemokamos ir jos neturi autorinių teisių 😉 Yra ir daugiau panašių puslapių, kuriuose galima rasti nuotraukų be autorinių teisių, tačiau pastebėjau, kad didžioji dalis nuotraukų tiesiog būna paimtos iš pixabay, todėl rekomendavau būtent šį puslapį.

2) Jei tau nepatinka pirmasis variantas, gali surasti dizainerį, kuris tau nebrangiai sukurtų unikalių dizainų, kuriuos bus galima rasti tik tavo el. parduotuvėje. Pigių dizainų rasi fiverr’yje, galima nusipirkti net kelis dizainus už 10$, aišku tai nebus Mona Lisa, bet svarbu, kad šie dizainai žmogui kažką reikštų ar sukeltų kažkokias pozityvias emocijas.

Kaip pasirinkti rinką ir iš kur pasisemti dizaino įdėjų?

Geriausia yra pardavinėti iracionaliai aistringom auditorijom. Žmonės naudodami POD tiekėjus dažniausiai uždirba iš 2-jų dalykų – pardavinėdami produktus su autorinių teisių pažeidimais (pvz.: Simpsonai, Disney filmukai, Spiderman, Batman ir t.t.) arba iš žmonių emocijų (pvz.: gyvūnai, motyvacinės frazės, simboliai, hobiai ir t.t.).

Žmonės kartais pasirenka pardavinėti produktus su autorinių teisių pažeidimais, nes dideli brand’ai jau būna padarę visą darbą už juos – išreklamavę vardą ir sukūrę didelę fanų auditoriją. Bet visada yra rizika būti patrauktam į teismą, todėl nerekomenduočiau šio metodo.

Rekomenduočiau vietoj to geriau pasirinkti kažką kas neturi autorinių teisių, pvz. Lietuva yra šalis, ji negali tūrėti autorinių teisių, todėl gali pardavinėti Lietuvos patrijotams kažkokią lietuvišką atributiką. Miestai, taip pat neturi autorinių teisių, gali pardavinėti atributiką krepšinio fanams, pvz žalgirio fanams Kauno atributiką. Religijos taip pat neturi autorinių teisių, gali pardavinėti kažkokias krikščioniškas citatas arba atributiką su simboliais. Hobiai taip pat neturi autorinių teisių, pvz. krepšinis.. Tikiuosi užvedu tave ant kelio?

Jei neįsivaizduoji kokių dizainų norėtum, tai rekomenduočiau susikurti account’ą pintereste ir paieškoti savo pagrindinio raktažodžio, pvz. “Dog”.

drop shipingas - geriausia aliexpress alternatyva

Dar gali panaudoti etsy, principas tas pats kaip ir su Pinterest.

Print on demand lietuva

 

Geriausi print on demand tiekėjai 2018-tais

Visi šie print on demand tiekėjai veikia su shopify, tai reiškia, kad jie turi appsus, kurie integruojasi į tavo puslapį ir automatiškai išpildo užsakymus už tave!

  • Viral style – Tiekia pačios geriausios kokybės produktus lyginant su kitomis kompanijomis, bet tuo pačiu ir brangiausias print on demand tiekėjas.
  • Printful – Geros kokybės produktai, turi savo centrus Europoje, bei keliose vietose Amerikoje, todėl siuntimo laikas sutrumpėja iki 3-jų dienų. Šis POD tiekėjas yra populiariausias tarp shopify vartotojų.
  • Printify – Labai didelis produktų asortimentas, vidutinės kainos ir turi apie 20 000 klientų, kurie naudojasi jų paslaugomis.
  • TeeLaunch – Geras kokybės ir kainos santykis, bet jie turi centrus tik šiaurės amerikoje, todėl siuntimas į kitus žemynus gaunasi gan brangus.

Pats irgi turiu vieną POD projektą, radau tiekėją Lietuvoje, esu jo pirmasis klientas. Dar neilgai dirbam kartu, todėl nenoriu rekomenduoti, bet jei viskas eisis gerai, pasidalinsiu ir su tavimi.

Kaip veikia POD?

Visas principas labai panašus į dropshippingą, tau nieko nereikia pirkti iš anksto.. Kai klientas iš tavęs nusiperka produktą, POD tiekėjas automatiškai gauną užsakymą, išspausdina tavo dizainą ir išsiunčia tavo klientui.

Beveik visi print on demand turi šablonus ant kurių gali uždėti savo dizainą(tam dažniausiai nereikia jokių spec. sugebėjimų, tiesiog ikeli nuotrauką į jų puslapį ir viskas), kai įkeli savo dizaino nuotrauką, produktas automatiškai atsiranda tavo shopify parduotuvėje. Jei turėjai patirties su Oberlo, tai turbūt pastebėjai, kad viskas labai panašu.

Aliexpress dropshippingas ar print on demand?

Ištikrųjų ir vienas, ir kitas verslo modelis turi tiek pliusų, tiek minusų. Todėl tau suskirstysiu viską į kelias kategorijas ir palyginsiu.

Laiko reikalavimas

Aliexpress dropshippingo pliusas, kad yra pakankamai lengva surasti daiktų, tau nereikia sukti galvos dėl dizainų ir panašiai, todėl tu gali pradėti savo parduotuvę daug greičiau, nei su POD.

Pelnas

Yra ir POD ir aliexpress dropshipping parduotuvių, kurios uždirba milijonines sumas, bet šiaip aliexpress produktai būna daug pigesni, nei POD produktai.

Konkurencija

Print on demand verslo modelis tau suteikia galimybę tūrėti unikalius produktus, kurių nebus niekur kitur. O dropshippinant iš aliexpress visada atsiras žmonių, kurie dropshippins tokį patį produktą. Jei pasirenki POD verslo modelį tavo didžioji dalis konkurentų iškarto atkrenta.

Sudėtingumas

Su POD yra šiek tiek lengviau parduoti, nes tu gali labai tiksliai nustatyti savo potencialų klientą. Pvz. sukurti chalatą su šmaikščiu užrašu apie vyną ir kates.. Kaip manai, kas pirktų tokį daiktą? Tikriausiai tai būtų moteris, kuri dievintų kates ir vyną.. Gali pasinaudoti facebook adsais ir paleisti reklamą moterim, kurios myli kates ir vyną. Bet pradėti print on demand yra sunkiau, nei dropshipping’ą iš aliexpress, nes privalėsi sugalvoti iš kur gauti dizainų.

Registruokis į sėkmės balso akademiją!

Santrauka
Dropshippingas - Geriausia Aliexpress alternatyva
Antraštė:
Dropshippingas - Geriausia Aliexpress alternatyva
Straipsnio aprašymas:
Šis straipsnis yra apie geriausią aliexpress alternatyvą dropshippingui. Noriu tau parodyti, kad yra įmanoma sutrumpinti siuntimo laiką dvigubai ir..
Dienraščio leidėjas:
Sėkmės Balsas
Logotipas: