Kaip garantuotai daugiau uždirbti iš savo dropshipping verslo?

 

Yra keletas triukų, kuriuos gali pritaikyti savo dropshipping versle ir garantuotai uždirbti daugiau. Visiškai nesvarbu ar tu pardavinėji per ebay/etsy/bonanza, ar tiesiog per savo asmeninę parduotuvę, tai vistiek suveiks! Jei jau dabar dropshipini, galėsi patarimą pritaikyti iškarto perskaitęs(čiusi) straipsnį!

 

Lengvai ir garantuotai padidink pelną dropshippinant per ebay/etsy/bonanza

 

Jei dropshippini vienoje iš šių platformų, tu gali panaudoti cashback paslaugą ir taip susigražinti 4% ~ 10% išleistų pinigų aliexpresse. Įsivaizduok tu tarkim į mėnesi išleidi 1000 – 2000 eurų ant produktų, ir tai tau kas mėnesį susigražintų papildomus 100 – 200 eurų. Visai neblogai, ką? 😉

Aš asmeniškai naudoju šitą (cashback programą), ją pasirinkau dėl kelių priežasčių.

Patiko, kad tai turbūt vienintelė programa, kuri išmoka pinigus Paypalu, o man asmeniškai toks būdas pats patogiausias. Kiek ieškojau dauguma programų išmoka banko čekiais arba išvis parduotuvių čekiais.

Kita priežastis kodėl pasirinkau megabonus, man labai patiko, kad neprivalau kopijuoti jokių linkų ar daryti kitokių įkyrių užduočių. Užknisa pildyti užsakymus, o ką dar kalbėti apie tai, kad kas kartą turi kopijuoti linkus iš vieno puslapio į kitą.. Šios programos privalumas, kad tiesiog įsirašai jų naršyklės extensioną ir perki produktus iš aliexpress kaip, kad paprastai. Visi linkai ir kiti užknisantys dalykai yra padaromi automatiškai.

Labai paprasta užsiregistruoti ir naudotis, pora paspaudimų ir viskas. Gausi papildomus pinigus iš to ką ir taip darai. 🙂

uždirbk daugiau iš savo dropshipping verslo

(Užsiregistruoti gali čia)

Šios cashback programos minusai

Man nepatiko, kad pradedi nuo 4% ir procentas kyla nuo tavo aliexpress pirkimų. Kuo daugiau produktų nuperki iš aliexpress tuo gauni didesnį procentą, jei neklystu šioje programoje maksimaliai galima gauti 10%.

Sekantis dalykas, tai nusipirkęs turi laukti kol praeis aliexpress protection laikas, bet čia neišvengiama ir tai yra kiekvienoje cashback sistemoje. Atradau vieną triuką kaip sutrumpinti laukimo laiką, galima tiesiog nueiti į savo order history ir ant visų siuntinių paspausti “confirm goods received”. (Tai rekomenduočiau daryti tik su patikimais selleriais)

dropshipping verslas

Dar nepatiko, kad ši programa iškarto neperveda pinigų į Paypal, turi laukti apie 2~ savaites. Na bet neskaitant šių visų minusų, tai vistiek pati geriausia cashback programa kokią tik radau.

(Užsiregistruoti gali čia)

Lengvai ir garantuotai padidink pelną savo internetinėje dropshipping parduotuvėje

 

Jei tavo dropshipping verslas yra ant shopify platformos tau galima sakyti išvis nieko nereikės daryti. Turi pasirinkti dropified arba oberlo, susisiekti su jų klientų aptarnavimu ir jie tau pajungs cashback.

Yra keli reikalavimai iš jų pusės, pvz oberlo nori, kad tu turėtum jų brangiausią planą – $79 į mėnesį. O dropified nori, kad būtum išsipirkęs(us) planą už $47. Dropified privalumas, kad leidžia kelti daiktus iš daugiau nei 30 skirtingų parduotuvių parduotuvių, bet asmeniškai manau, kad oberlo vistiek apsimoka labiau. (Straipsnis parašytas 2017tais, todėl kainos gali skirtis)

Jei turi savo dropshipping verslą ant shopify, rekomenduočiau:

 

Kaip veikia cashback sistema?

 

Jei skaitai šį straipsnį, tikriausiai esi protingas žmogus ir supranti, kad niekas iš niekur neatsiranda, todėl galvoju tau tikriausiai būtų įdomu sužinoti kaip viskas veikia. Visos šios kompanijos yra aliexpress affiliate partneriai, tai reiškia kad šiom kompanijom Aliexpress išmoka komisinius už atvestus klientus.

Galima ir pačiam užsiregistruoti aliexpress affiliate, tačiau yra draudžiama pirkti pačiam iš savęs, taip atsiranda tokios programos kaip megabonus.

Apie affiliate marketingą daugiau gali paskaityti Wikipedijoje.

Santrauka
Kaip garantuotai daugiau uždirbti iš savo dropshipping verslo?
Antraštė:
Kaip garantuotai daugiau uždirbti iš savo dropshipping verslo?
Straipsnio aprašymas:
Kaip garantuotai daugiau uždirbti iš savo dropshipping verslo? Yra keletas triukų, kuriuos gali lengvai pritaikyti savo dropshipping versle ir..
Straipsnį parašė:
Dienraščio leidėjas:
Sėkmės Balsas
Logotipas: