Kaip tapti turtingu ir laimingu žmogumi?

Jei klausi savęs kaip tapti turtingu ir laimingu žmogumi, tai yra labai gera pradžia, nes ko žmogus ieško tą ir randa! Yra keli esminiai dalykai ką daro dauguma laimingų ir turtingų žmonių.

Kaip tapti turtingu?

Be stiprios psichologijos ir gerų pagrindų yra sunku praturtėti, apie tai turiu sukūręs video.

Keturi patarimai, kurie padėjo man tapti finansiškai laisvu. Jei patiko video, gali prenumeruoti mano youtube kanalą.

 • Prisiimk atsakomybę ir niekada, niekada, niekada nesiskųsk.
 • Negalvok, kad viską žinai ir mokykis visą gyvenimą!
 • Jei galvosi kaip dauguma, tai ir turėsi rezultatus kaip dauguma..
 • Susikurk įsitikinimus, kurie tave įkvėps!

 

Antra dalis, jei patiko video prenumeruok mano youtube kanalą.

 • Išmok spręsti problemas, anglų kalbos ir pardavinėti.
 • Tikėk savimi ir neleisk baimei nužudyti tavo svajonių.
 • Jei nežinai kur investuoti, investuok į save.
 • Tu esi savo 5 artimiausių žmonių vidurkis, todėl žiūrėk su kuo bendrauji.

Kaip sukurti pinigų srautą?

Esu aprašęs penkis geriausius būdus kaip užsidirbti pinigų internete 2018 – 2019 metais savo ankstesniame straipsnyje.

 • E-komercija/Dropshippingas
 • Freelance’inimas
 • Paslaugų perpardavinėjimas
 • Amazon FBA
 • Affiliate marketing’as

Aš asmeniškai užsiimu dropshippingu ir manau, kad tai geriausias metodas sukurti pinigų srautą neturint pradinio kapitalo. Šis verslo modelis turi milžinišką potencialą ir nereikalauja patalpų, darbuotojų ar išankstinio produktų užpirkimo.

(Straipsnis apie patį dropshipping)

(Straipsnis apie dropshipping ateitį)

Gali susikurti dropshipping parduotuvę, užsidirbti pinigų ir tik tada pradėti perleidinėti pareigas. Pradėk nuo pačių pakeičiamiausių pareigų, pradžioje susirask žmogų, kuris už tave atrašinėtų klientams laiškus, tada surask žmogų, kuris pildytų užsakymus ir keltų produktus į tavo parduotuvę. O pats(i) užsiimk tik marketingu ir naujais projektais.

Kartais atrodo, kad vienos ar kitos užduoties niekas negali padaryti geriau už tave, bet jei nori pasiekti didesnes sumas, privalai įtraukti daugiau žmonių ir atlaisvinti savo laiką.

Darbuotojų gali susirasti upwork.com arba ieškoti, kad ir Lietuvoje. Šiaip, mes lietuviai turim privalumą, kad čia mažos algos, todėl galima labai pigiai surasti darbuotojų. ( Visada savo darbuotojams duodu bonusų, jei gaunu gerą mėnesiuką )

Kai išmoksi atvesti lankytojų į savo parduotuvę, neapsistok tik tuo! Galvok ką dar gali daugiau padaryti, pradėk pardavinėti savo įgūdžius kitiems verslams, kurk savo produktus ar net platformas.

Šiaip internetinis verslas yra “high reward – high risk” biznio modelis, todėl sukaupus kapitalo reikėtų savo pinigus padalinti į skirtingas vietas. Rekomenduočiau pradėti domėtis nekilnojamuoju turtu, bei akcijomis. Apie saugias akcijas gali daug išmokti iš Tony Robbins knygos “Unshakeable”.

Jei išmanai e-komerciją ir vis tiek pastoviai gilini savo žinias, neatsilieki nuo naujovių.. Tai ta rizika tampa juokinga, bet vis tiek yra protingiau turėti kelis šaltinius, tuo labiau, kad akcijas ir NT galima paversti pasyviomis pajamomis.

Rekomenduočiau pažiūrėti šį video apie Jack Ma – Alibaba įkūrėją, kuris pradėjo nuo visiško nulio ir sukūrė kompaniją verta 260 milijardų dolerių. (Video anglų kalba)

Kaip tapti laimingu?

Manau, kad svarbiausia yra užsiimti mėgstama veikla, pastoviai progresuoti gyvenime ir siekti tikslų. Progresuoti galima įvairiai dvasiškai, fiziškai ar finansiškai. Svarbu, kad atrastum savo aistrą.

Dauguma žmonių nežino ko nori ir tai yra visiškai normalu, aš irgi nežinojau ko noriu kol neišbandžiau begalės dalykų. Jei nori atrasti savo aistrą, mėgink dalykus, kurių nedarai paprastai! Nesportuoji? Pradėk sportuoti! Trūksta pinigų? Pradėk ieškoti darbo alternatyvų, šviesk save apie internetinius verslus, internete yra pilna nemokamos informacijos.

Dalinkis su kitais žmonėmis, kai gyveni nevien tik dėl savęs, jautiesi daug laimingesnis! Prisidėk prie įvairių geranoriškų veiklų ar akcijų.

Ilgalaikės laimės formulė (video anglų kalba)

 

Jei tau patiko mano straipsnis ir norėtum gauti nemokamus verslo, bei saviugdos patarimus. Paspausk ant nuotraukos žemiau ir prenumeruok mano dienraštį!

aip tapti turtingu ir laimingu?

Santrauka
Kaip tapti turtingu ir laimingu žmogumi?
Antraštė:
Kaip tapti turtingu ir laimingu žmogumi?
Straipsnio aprašymas:
Jei klausi savęs kaip tapti turtingu ir laimingu žmogumi, tai yra labai gera pradžia, nes ko žmogus ieško tą ir randa! Yra keli esminiai dalykai..
Straipsnį parašė:
Dienraščio leidėjas:
Sėkmės Balsas
Logotipas: