Kas yra dropshipping ir ar tai dar viena apgaulė?

Dažnai žmonės manęs klausia, kas yra dropshipping? Kaip tai veikia? Ar tai tikra? Ar tai legalu?

Pradėsiu nuo to, kad tai yra visiškai legalu. Tu darai tą patį ką daro beveik kiekvienas verslas – perki pigiau ir parduodi brangiau. Tiesiog vieni verslai sandėliuoja prekes, kiti ne.

Šis verslo modelis labai išpopuliarėjo per paskutinius tris metus ir patraukė žmonių dėmesį, nes reikalauja mažų investicijų, o kartais ir visai jokių. Dropshippingas būna dviejų rušių – pardavinėji per populiarias platformas tokias kaip ebay, etsy, bonanza arba pardavinėji per savo asmeninę el. parduotuvę.

Palyginimui su tikra parduotuve – pradžiai tau reikėtu nuomoti patalpas, tada tikriausiai samdyti darbuotojų, iš anksto užsipirkti daiktų ir sugalvoti kur juos sandeliuoti. Todėl kaip pradžiai reikėtų tikrai nemažai investicijų, o kur dar rizika, kad tau nepasiseks? Todėl dropshipingo privalumas tas, kad tau nereikia daryti nei vieno iš šių išvardintų dalykų!

Išsirinkus prekę Aliexpress parduotuvėje, tau reikia sukelti produkto nuotraukas į savo asmeninę parduotuvę ar ebay/etsy/bonanza. Kam nors nusiperkus iš tavęs daiktą, tu tiesiog nueini į Aliexpress ir išsiunti tiesiai žmogui į namus, tokių būdų tu niekada pats(i) prekių ir nepamatai. Visas gražumas tame, kad tu niekuo nerizikuoji, nes tu perki produktus tik tada, kai nuperka iš tavęs.

Kad būtų lengviau įsivaizduoti, nupiešiau tau planą.

kas yra dropshipping verslas?

Turiu sukūręs video apie tai kas yra dropshipping, jei patiko video, gali prenumeruoti mano youtube kanalą čia.

 

Dropshippinas per Ebay/Etsy/Bonanaza

Pastebėjau, kad 95% žmonių dropshipina tik per ebay ir palieka didelę rinkos dalį nepaliesta. Etsy ir bonanza gali būti taip pat pelningos platformos, o kartais net pelningesnės. Turiu draugą, kuris dropshippindamas per bonanza uždirba daugiau, nei iš ebay. Aš asmeniškai manau, kad reikėtų naudoti visas tris platformas – tokiu būdu sulauksi greitesnių ir geresnių rezultatų.

Ebay yra labai griežtos taisyklės, turėdami milijonus klientų kompanija nesismulkina. Įkelsi draudžiama produktą ar panaudosi nuotraukas iš amazon ir gausi baną visam laikui. Kitos platformos yra šiek tiek atlaidesnės, nes jos turi mažiau klientų, bet tuo pačiu ten ir mažiau žmonių, kurie dropshipina.

Tau reikės išmokti dviejų dalykų – atsirinkti gerus produktus ir išmokti ebay/etsy/bonanzos SEO (paieškos optimizacijos). Kiekvienas puslapis, kuris turi paieškos sistemą, turi ir algoritmą, kuris pasiūlo klientam geriausią variantą.

Dropshippinimas per nuosavą el. parduotuvę

Norint sėkmingai dropshippinti per savo el. parduotuvę, tau reikės kelių įgūdžių. Turėsi susikurti el. parduotuvę (dabar tai padaryti yra labai pigu ir lengva) ir išmokti pritraukti klientų, bei juos išlaikyti.

Bet pats svarbiausias dalykas yra surasti gerą produktą ir jį pateikti tinkamai auditorijai, pvz jei pardavinėji žvejybos reikmenis, tai ir pardavinėk žvejams. Atrodo logiška, bet daug kas apie tai nepagalvoja. Geras/įdomus produktas + tinkama auditorija = garantuotas uždarbis.

NEMOKAMA DROPSHIPPINGO KURSĄ GALI RASTI ČIA

 

El. parduotuvė prieš ebay/etsy/bonanza

Ir vienas, ir kitas metodai turi savų pliusų ir minusų. Aš pats asmeniškai dropshippinu per savo parduotuvę.

Dropshipinimas per nuosavą el. parduotuvę vs ebay.

 

Jei kas nors paklaustų kas yra dropshipping, nukreipk juos į šį straipsnį!

Santrauka
Kas yra dropshipping ir ar tai dar viena apgaulė?
Antraštė:
Kas yra dropshipping ir ar tai dar viena apgaulė?
Straipsnio aprašymas:
Dažnai žmonės manęs klausia, kas yra dropshipping? Kaip tai veikia? Ar tai tikra? Ar tai legalu? Ir aš jiems atsakau..
Straipsnį parašė:
Dienraščio leidėjas:
Sėkmės Balsas
Logotipas: