Kas yra Shopify?

Taigi, kas yra Shopify? Vieni galvoja, kad tai kažkokia internetinė apgavystė, kiti galvoja, kad tai kažkoks verslo modelis. O ištikrųjų, tai yra hostingas, kuris leidžia tau greitai sukurti internetinę parduotuvę be jokių programavimo žinių.

Hostingas – vieta internetiniams puslapiams talpinti. Kiekvienas puslapis internete yra patalpintas serveryje (hostinge), o tai yra daroma tam, kad nereikėtų laikyti įjungto kompiuterio kiaurą parą ir taip yra saugiau, nei tiesiog viską laikyti savo kompiuteryje.

Jei vis dar kyla klausimų kas yra shopify, tai gali pažiūrėti video ir pamatyti pats(i)!

* Išbandyk 14 dienų Shopify Nemokamai (SPAUSTI ČIA) *

Kas yra shopify parduotuve

Shopify pagimdė ne vieną milijonierių!

Tikriausiai jau pastebėjai, kad paskutinius 1 – 2 metus visur šnekamą apie šią platformą ir taip yra ne šiaip! Ši kompanija stipriai išpopuliarino dropshippingą.

Dropshippingas – toks verslo modelis, kuris nereikalauja jokių pradinių investicijų. Tiesiog surandi parduotuves su pigiomis prekėmis (pvz aliexpress), sukuri savo internetinę parduotuvę ir į ją sukeli produktus iš Aliexpress ar kitos panašios parduotuvės. Kai kas nors iš tavęs nuperka, tu papraščiausiai nuperki prekę Aliexpress, tik įrašai kliento adresą ir sau pasiliekį skirtumą.

kas yra shopify

Dauguma žmonių renkasi šį verslo modelį, nes galima pradėti be jokių pradinių investicijų, gali per kelias valandas susikurti parduotuvę ir pradėti prekiauti!

Lietuvoje šis verslo modelis nėra populiarus, dauguma vis dar renkasi dropshipping’ą per Ebay, bet aš asmeniškai nelaikau to rimtu verslu, nes tu neturi jokios kontrolės ir ilgainiui žiūrint kuri biznį Ebay, o ne sau (nors yra žmonių, kurie tikrai solidžiai užsidirba iš Ebay dropshippingo).

Dovanėlė nuo manęs 😉 spausti čia: (NEMOKAMAS DROPSHIPPING KURSAS)

Kas yra Oberlo?

Oberlo yra lietuvių sukurta programa, kurią galima integruoti į shopify. Ši programa pagreitina drop shipping procesą, padeda greitai sukelti produktus iš Aliexpress, bei vėliau už tave išpildo užsakymus.

Iš pradžių programa buvo kuriama saviem tikslam, bet vėliau buvo patalpinta į programėlių “marketą” shopify sistemoje. Oberlo pardavimai sparčiai augo ir kompanija buvo parduota už 15 mln. dolerių.

Kaip Oberlo pasipelno ištikrųjų

Visi galvoja, jog Oberlo uždirba iš 10$ mėnesinės narystės. Iš dalies taip..

Manau, kad oberlo sugalvojo genialų verslo planą. Kas kartą, kai programėlė pildo užsakymus, ji pakiša affiliate nuorodą ir gauna 10% nuo tavo išleistų pinigų(10% komisinių iš Aliexpress). Yra šimtai tūkstančių Shopify parduotvių ir Oberlo nuo jų visų gauna komisinius iš aliexpress.

Oberlo siūlo brangesnį planą ($80/mėn), kuris tau duoda galimybę naudoti savo affiliate nuorodas ir susigražinti 10% išleistų pinigų. Nieko keisto, kad ši kompanija buvo parduota už 15 milijonų.

Jei patiko mano straipsnis, prenumeruok mano dienraštį ir gauk nemokamų dropshipping video pamokų! SPAUSTI ČIA

Santrauka
Kas yra Shopify ir kas yra Oberlo? ( Visa tiesa )
Antraštė:
Kas yra Shopify ir kas yra Oberlo? ( Visa tiesa )
Straipsnio aprašymas:
Sklando įvairiausių gandų, tačiau šitame straipsnyje papasakosiu visą tiesą apie tai kas yra Shopify ir Oberlo!
Straipsnį parašė:
Dienraščio leidėjas:
Sėkmės Balsas
Logotipas: