Penkios verslo idėjos, kurios uždirbs tau pinigų 2018 – 2019 metais.

Dar niekada paprastas žmogus neturėjo tiek galimybių, kiek tu turi dabar. Turbūt populiariausios verslo idėjos būtų drop shippingas, freelancinimas, paslaugų perpardavinėjimas, amazon FBA, bei affiliate marketingas.

Šiame straipsnyje aprašysiu kiekvieną iš šių inovatyvių verslo modelių.

1) Dropshipingas

Asmeniškai tai yra mano pagrindinis pajamų šaltinis ir šiaip manau, kad yra vienas geriausių būdų užsidirbti internete ir sukurti pinigų srautą. Dropshipingas būna dviejų rūšių.

a) Gali pardavinėti per populiarias platformas tokias kaip Ebay, Etsy, Bonanza.

b) Gali pardavinėti per savo nuosavą el. parduotuvę.

Turiu sukūręs video apie abi dropshipingo rūšis, jei patiko video, gali prenumeruoti mano youtube kanalą čia.

Skirtumai tarp dropshipino per populiarias platformas ir per savo nuosavą parduotuvę:

 

Verslo idejos sėkmingam dropshippinimui 2018 - 2019

Aš asmeniškai naudoju antrajį metodą, pardavinėju per savo asmeninę el. parduotuvę. Man patinka turėti visą kontrolę, nuo nieko nepriklausyti ir daugiau uždirbti. Aišku man kainavo nemažai valandų ir pinigų, kad išmokčiau pritraukti lankytojus. Turiu sukūręs nemokamą kursą, kuris tau parodys kaip sukurti parduotuvę, iš kur gauti produktų, kaip pasirinkti produktus, bei kaip pritraukti klientų. NEMOKAMAS DROPSHIPING KURSAS

2) Freelancinimas

Šis verslo modelis geras tuo, kad tau nereikia turėti jokių pradinių investicijų, tau tiesiog reikės keisti laiką į pinigus. Gali panaudoti jau turimą įgūdį (pvz. gal moki piešti, dainuoti, montuoti video, animuoti intro, anglų kalbą t.t.) ir iš jo pasipelnyti arba gali išmokti kažkokį paprastą dalyką, pvz kurti WordPress puslapius. Dabar puslapį sukurti yra labai paprasta, investavus 6 valandas tikrai galima išmokti ir sukurti gražų wordpress puslapį.

Kaip išmokti kurti puslapius?

Jei nežinai kaip išmokti kurti puslapius, tiesiog nueik į youtube ir suvesk “How to create wordpress website” rasi virš dviejų milijonų nemokamų pamokų.

Kur parduoti savo paslaugas?

Jei nežinai kur parduoti savo paslaugas, tai tam yra skirtos kelios platformos. Vienos populiariausių tai Fiverr, Upwork ir Freelancer. Fiverr man labiausiai patinka, nes labai paprasta naudotis ir šiaip legnva surasti klientų, fiverryje per mėnesį apsilanko maždaug apie 40 milijonų žmonių.

Turiu sukūręs video apie fiverr, jei patiko ir buvo naudinga, gali prenumeruoti mano youtube kanalą čia.

 

Kaip pritraukti klientų?

Tikriausiai, kad ir kokios verslo idėjos sukasi tavo galvoje, kažkas kitas jau pardavinėja tą pačią paslaugą. Tada iškyla klausimas, ką daryti, kad klientas pasirinktų tave, o ne kažką kitą.

Beveik visi žmonės prieš pirkdami paslaugą patikrina atsiliepimus (reviews), o kol neturi gerų atsiliepimų, tol tau bus sunkoka parduoti. Todėl turėsi pasiūlyti pigiau ir padaryti greičiau. Kai surinksi gerų atsiliepimų, pradėk po truputi kelti kainą.

3) Paslaugų perpardavinėjimas

Tai turbūt vienas lengvesnių būdų ir mažiausiai laiko reikalaujantis metodas. Šiam verslo modeliui net neprivalai turėti kažkokių išskirtinių įgūdžių ar investicijų. Viskas ko tau reikės, tai tiesiog nupirkti paslaugą iš Fiverr ir parduoti ją brangiau vietiniams verslams ar tiesiog per savo sukurtą puslapį. Šiam modeliui tinka įvairios verslo idėjos. Gali perpardavinėti dizaino darbus, kalbų vertimus, programavimo paslaugas, puslapių kurimą ar betką ką tik sugalvosi.

Aš taip sukūriau patį pirmą savo verslą, apie tai pasakoju viename iš savo video, jei patiko ir buvo naudinga, gali prenumeruoti mano youtube kanalą čia.

 

4) Amazon FBA

Amazon FBA yra nuostabus ir labai pelningas verslo modelis, pažodžiui FBA verstųsi fulfilled by amazon. Amazon sandėliuoja tavo produktus pas save ir kas kartą, kai kažkas nusiperka tavo produktą, už tave supakuoja prekę ir išsiunčia tiesiai žmogui į namus.  Šiam verslo modeliui yra reikalingas pradinis kapitalas, bet jis yra artimiausias pasyvioms pajamoms.

Nuo ko pradėti verslą?

Pradžioje tu turi padaryti rinkos analizę, gali daryti rankiniu būdu arba nusipirkti programą JungleScout. Aš asmeniškai naudoju programą ir ji man sutaupo daugybę valandų, nes rodo įvairias statistikas, bei filtruoja amazon produktus pagal mano pasirinktus parametrus.

Dabar paaiškinsiu kaip analizuoti rinką ir ko ieškoti. Turi surasti produktą, kurio parsiduoda apie 3000 per mėnesį ir produktas turėtų kuo mažiau atsiliepimų (reviews), jei konkrečiau geriau būtų, kad tūrėtų mažiau 100.

Įsijungiau savo jungle scout programėlę ir padariau nuotrauką su pavyzdžiu. Nusprendžiau paieškoti hamako katinui. Jei galvoji kas pirktų tokią nesąmonę, tai siūlyčiau pasižiūrėti pirmus du rezultatus ir tai tik iš vieno produkto.

Galima matyti, kad parsiduoda tikrai daugiau nei 3000 vnt. ir pirmame puslapyje yra žmonių su mažiau nei 100tu atsiliepimų, todėl tyrinėčiau šį produktą toliau. (PS. šiuo atveju pirmose dvejose vietose yra pats amazon, bet manau kad 1000 – 4000 dolerių į mėnesį vistiek būtų įmanoma uždirbti)

Programą galite rasti paspaudę čia.

Reikia perskaityti visus gerus atsiliepimus ir visus blogus, tada susirašyti viską ant lapo. Turėsi šią informaciją išanalizuoti, suprasti ko žmonės nori, kas jiem patinka ar nepatinka ir sukurti geresnį produktą nei tavo konkurentai.

Produkto kūrimas

Tau reikės nueiti į Alibaba ir surasti tiekėją, kuris pagamintų produktą pagal tavo reikalavimus. Šiame puslapyje gali rasti betkokį savo sugalvotą daiktą, bet privalai atsirinkti tokį tiekėją, kuriuo galėtum pasitikėti. Už kai kuriuos gamintojus alibaba duoda garantiją, tai reiškia jei siuntinio negautum arba jis būtų brokuotas, jie padengtų visus tavo nuostolius.

Kai ieškai tiekėjo, visada pažymėk paieškoje šias varneles: (trade assurance, gold supplier, asserted supplier)

patikrink alibaba tiekėją

Dar reikėtų visada patikrinti kiek alibaba gražins pinigų už tavo pasirinktą gamintoją. Tai gali padaryti užvedęs pelytę ant trade assurance ženkliuko tiekėjo profilyje:

 

Šiūlyčiau per kartą susisiekti su kuo daugiau gamintojų ir išsirinkti tokį, kuris gerai šneka angliškai, bei atsakydamas į tavo klausimus dažnai prideda nuotraukas/video.

 

Amazon paieškos algoritmas

Visi sėkmingi amazon FBA prekeiviai manipuliuoja amazon paieškos algoritmu ir taip papuola į pirmą produkto puslapį. Kadangi amazon kas mėnesį sulaukia apie 2.6 milijardo apilankymų, tavo produktą pamato dešimtys tūkstančių žmonių.

 

Yra keli dalykai ko ieško amazon algoritmas.

a) Svarbu produktą gerai pavadinti (title)

b) Sukurti gerą, kokybišką aprašymą, bei atsirinkti raktažodžius, kurių ieško žmonės.

c) Kokybiškos nuotraukos atitinkančios amazon standartus.

d) Žmonių atsiliepimai. Kuo daugiau turi gerų atsiliepimų, tuo amazon tave savo paieškoje kelia aukščiau.

e) Pardavimų skaičius per paskutines 7nias dienas.

 

Dažniausiai žmonės tiesiog manipuliuoja algoritmu ir taip papuola į pirmą puslapį. Pvz, kad surinkti žmonių atsiliepimų, užsiregistruoja įvairiose facebook grupėse (amazon reviews) ir ten dalina produktus už gerus atsiliepimus. Taip nušauna 2 zuikius vienu šūviu! Algoritmas mato, kad įvyko per trumpą laiką daug pardavimų (ištikrųjų prekės buna išdalinamos už 1$ ar panašiai), todėl amazon pradeda produktą kelti vis aukščiau savo paieškoje. Žinau, kad žmonės labai stengiasi dėl gerų atsiliepimų, kiti net nusisamdo darbuotojų, kurie skambinėja klientam ir įkalbinėja palikti atsiliepimus.

Pvz.: Paskambina ir pasiteirauja ar gavo siuntinį, ar viskas tvarkoje ir paklausia ar gali padovanoti nuolaidų kuponą. Jei žmogus sutinka su viskuo, tada jo paprašo palikti gerą atsiliepimą ir el. paštu išsiunčia laišką, kuriame būna kuponas ir nuoroda į produktą kur žmogus galėtų palikti atsiliepimą.

Yra ir pasyvesnių metodų kaip gauti daugiau gerų atsiliepimų, pvz įdeda vizitinę kortelę į patį siuntinį. Ant kortelės būna nuoroda kur žmogus įveda savo el paštą ir jam automatiškai atsiunčiama nuolaida/patarimai ar kažkas panašaus ir nuorodą į produktą kur jis gali palikti atsiliepimą.

(Video anglų kalba)

5) Affiliate marketingas

Affiliate marketingas senas kaip žemė, bet visada uždirbo pinigų ir visada uždirbs. Šio verslo modelio privalumas, kad tau nereikia turėti savo produktų/paslaugų, tau tereikia parduoti kito žmogaus produktą ir tau už tai sumokės komisinius. Affiliate programas turi beveik kiekviena didžiulė kompanija (amazon, ebay ir t.t.), paieškok puslapio apačioje “affiliates” ar kažką panašaus.

Affiliate marketingą dažniausiai naudoja bloggeriai, youtuberiai ir kiti žmonės, kurie gali pasiekti dideles auditorijas žmonių, tačiau aš tau parodysiu kaip panaudoti affiliate marketingą neturint auditorijos.

Kaip uždirbti iš affiliate marketingo, jei neturi auditorijos, kuriai galėtum parduoti?

Turbūt lengviausias būdas būtų tapti kažkokio hostingo affiliatu. Kiekvienas puslapis internete turi hostingą, tai yra vieta kur saugomi tavo puslapio failai. Tapęs hostingo affiliatu galėtum žmonėm pasiūlyti sukurti jiem puslapį už dyką, su sąlyga kad jie pasirinks tavo nurodytą hostingą. Žmogui nėra ką prarasti, jam betkokiu atvėju reikės hosto, o tau hostingas sumokės už tai, kad atvedei klientą.

Šiame video parodau kaip mano pažįstamas uždirba 200 eurų į dieną. Jei patiko ir buvo naudinga, gali prenumeruoti mano youtube kanalą čia.

 

Visų penkių verslo įdėjų palyginimai

Dropshipping

Sunkumas: Labai lengva (per Ebay/etsy/bonanza). Sunkus (per nuosavą el. parduotuvę)

Įmanomas pelnas: Iki kelių tūkstančiu/mėn (per Ebay/etsy/bonanza). Iki kelių šimtų tūkstančių/mėn (per nuosavą el. parduotuvę)

Laiko reikalavimas: Porą valandų per dieną (Ebay/etsy/bonanza). Pradžioje reikia įdėti nemažai darbo, bet vėliau didžiąją dalį veiksmų galima automatizuoti (per nuosavą el. parduotuvę).

Investicijos: Gali pradėti nuo visiško 0 (Ebay/etsy/bonanza). Gali pradėti su 40 eurų (Nuosava el. parduotuvė).

 

Freelancinimas

Sunkumas: Labai lengva pradėti, gali tiesiog išmokti kurti puslapius ar jau panaudoti turimus gabumus.

Įmanomas pelnas: Yra žmonių, kurie užsidirba kelis šimtus, yra kurie užsidirba dešimt tūkstančių į mėnesį.

Laiko reikalavimas: Reikalauja daug laiko, jei nori pasiekti dideles sumas, turėsi dirbti tiek pat kiek dirbtum samdomą darbą.

Investicijos: Gali pradėti neturėdamas jokio pradinio kapitalo.

 

Paslaugų perpardavinėjimas

Sunkumas: Lengva pardavinėti vietiniams verslams rašant e-mailus ar skambinant telefonu, bet sunkoka pardavinėti per savo asmeninį puslapį.

Įmanomas pelnas: Tai gali būti labai pelninga veikla, gali užsidirbti net ir keliasdešimt tūkstančių per mėnesį.

Laiko reikalavimas: Turėsi skirti kelias valandas į dieną, kad paskambinti ir parašyti laiškus.

Investicijos: Gali pradėti neturėdamas jokių investicijų, nes perki paslaugą tik tada, kai iš tavęs nusiperka klientas.

 

Amazon FBA

Sunkumas: Vidutinis sunkumas, tau nereikia turėti kažkokių spec. įgūdžių ar ypatingų marketingo žinių.

Įmanomas pelnas: Amazon ne vieną žmogų pavertė multimilijonieriumi.

Laiko reikalavimas: Šitas verslo modelis reikalauja labai mažai laiko. Realiai pradžioje tik užtrunki kol sukuri produktą ir sudėlioji visą sistemą. Vėliau praktiškai viskas vykstą automatiškai.

Investicijos: Reikalauja daugiausiai investicijų iš visų išvardintu biznio modelių. Kad pradėti reikia bent kelių tūkstančių eurų.

 

Affiliate marketingas

Sunkumas: Lengva

Įmanomas pelnas: Yra pilna žmoniu, kurie užsidirba šimtais tūkstančių į mėnesį iš affiliate marketingo, bet jie pasiekia didžiules auditorijas. Skambindamas telefonu ar rašydamas e-mailus tikrai tiek neuždirbsi, bet pažįstų kas skirdamas po 6~8 val. uždirba po 200 eurų į dieną.

Laiko reikalavimas: Jei naudosiesi mano patarimu ir kursi puslapius, tūrėsi dirbti tiek kiek dirba žmones samdomam darbe.

Investicijos: Gali pradėti netūrėdamas jokių investicijų.

Daugiau mano straipsnių rasi čia.

 

Santrauka
Verslo įdėjos - Išmok kaip užsidirbti internete 2018 - 2019 metais.
Antraštė:
Verslo įdėjos - Išmok kaip užsidirbti internete 2018 - 2019 metais.
Straipsnio aprašymas:
Penkios verslo įdėjos, kurios uždirbs tau pinigų 2018 - 2019 metais. Dar niekada paprastas žmogus netūrėjo tiek galimybių, kiek tu turi dabar.
Straipsnį parašė:
Dienraščio leidėjas:
Sėkmės Balsas
Logotipas: